Chrup Kompany. Obsługiwane przez usługę Blogger.

VALENTINE'S DAY

by - lutego 14, 2018
Pewnie większość was równie jak ja nie może doczekać się najpiękniejszego święta - zaraz po Bożym Narodzeniu. Oczywiście chodzi o walentynki.


Mimo upływu czasu, z przepływem lat w moim przypadku miłość i okazywanie uczuć się nie zmieniło. Jedynie z roku na rok przybywa serduszek do kochania, co akurat jest ogromnym plusem. Jeżeli tak jak ja odłożyłyście sprawy zakupu prezentów na później, zapraszam na mały poradnik aby nasi mężczyźni czuli się chciani, kochani i doceniani.
Nie może się obyć bez lotniczego akcentu.


Jeżeli szukasz oryginalnego pomysłu na prezent dla miłośnika lotnictwa, lub Twoja druga połówka pragnie w przyszłości zasiąść w kokpicie to teraz macie super okazje by ustrzelić super okazję.
A przy okazji można wesprzeć fajny projekt i zdobyć dodatkowe nagrody.

2. Fotoksiążka pamiątka która zostanie z nami na długo super rabat !

Dzisiaj większość zdjęć trzymamy w zapomnianych folderach na komputerze, i nie wyobrażam sobie bym usiadła teraz do nich i przez 10 godzin przeglądała ze wzruszeniem w oczach jak kiedyś albumy rodzinne na kolanach babci. A może warto wrócić do takich chwil ? Jeżeli interesuje was coś większego to sprawdźcie koniecznie promocje na fotoobrazy od saal-digital. Planując zakup fotoobrazu koniecznie wpisz kod " WD369KAC " , który da wam 75zł zniżki.
 
3. Topestetic czyli najlepsze dermokosmetyki.
Z racji pracy, prowadzenia bloga i studiów mam mało pracy na relaks. A jak wiemy każdy z nas potrzebuje chwili relaksu. Dlatego moje serduszko skradły body-boom i ich cudowne peelingi, teraz dodatkowo w promocyjnej cenie.
Nasze czworonożne dzieci od samego początku tryskają miłością, więc w ten dzień też nie powinniśmy ich pomijać, w internecie można znaleźć mnóstwo inspiracji. Moje drogi jednak dzisiaj będą prowadzić do flyingtiger.Pozdrawiam 
You May Also Like

0 komentarze

Najpopularniejsze posty