Chrup Kompany. Obsługiwane przez usługę Blogger.

DAILY MOOD

by - lutego 06, 2018


Pierwsze takie miejsce w Polsce, mediateka na wsi. Mediateka to swego rodzaju miejsce łączące bibliotekę z kinem oraz miejscem nagrań.
Mówi się że miejsce tworzą ludzie, wnętrze i  menu zgadzam się w 1000%. Luźna prawie domowa atmosfera, piękny widok za oknem plus dobra herbata to wszystko czego nam trzeba w mroźne dni.
Uwielbiam miejsca klimatyczne które jeszcze nie zostały odkryte przez tłumy ludzi przewijające się  od rana do wieczora i prześcigające się w lepszych zdjęciach na instagramie.
Atmosfera starego dworca, surowa cegła oraz artystyczny duch mediateki sprzyja łączeniu pokoleń.
I taki był zamysł projektu, by stworzyć miejsce kultury, dostępne dla seniorów, dzieci i dorosłych. Miejsce kultury i nauki dostosowane do potrzeb każdego mieszkańca Straszyna i okolic.Mediateka połączona jest z Bistrem, miejscem równie klimatycznym co cała mediateka. Liczne obrazy, wyszukane meble i niestandardowe dekoracje szybko przypadają do gustu gościom. Miejsce to przede wszystkim ludzie, których dobre serduszko i uśmiech w Stacja Cafe widać na każdym kroku. 
 
Wybierając się na wycieczkę po nieodkrytych zabytkach Trójmiasta koniecznie wpadnijcie na chwile do Starego dworca Straszyn - Prędzieszyn, miejsce jeszcze nie odkryte i schowanych przed tłumem.

PozdrawiamYou May Also Like

0 komentarze

Najpopularniejsze posty