Chrup Kompany. Obsługiwane przez usługę Blogger.

LOTNISKOWE STYLIZACJE

by - listopada 22, 2017


Jak ubrać się do samolotu ?


Nie raz miałam problem, gdy w biegu się pakowałam a na siebie wkładałam rzeczy codzienne - bo oczywiście przecież są wygodne. I ile ja wycierpiałam podczas lotów, pognieciona, odwodniona, z milionem niepotrzebnych rzeczy docierałam na miejsce. Po kilku takich lotach człowiek ma dość. Teraz staranie się przygotowuje nawet na najkrótszy rejs, by oszczędzić sobie czasu i nieprzyjemności oraz rozczarowania gdy lot kieruje się na urokliwą Maltę a ja jestem ubrana w ciężkie jeansy i gruby sweter. Wszystko zależy oczywiście od długości naszej trasy, im dłuższy lot tym nasz strój powinien być luźniejszy, wygodniejszy i co ważne z naturalnych materiałów. Ubrania z takich materiałów jak wełna, jedwab czy nieniecąca się bawełna będą idealnie sprawdzały się w podróży nie tylko samolotem.  Kolejną ważną rzeczą ,którą powinniśmy brać pod uwagę wybierając nasz lotniczy outfit jest to co planujemy po wylądowaniu, spotkanie biznesowe, zwiedzanie miasta czy może czeka nas długa droga do hotelowego pokoju. Większość z nas ma duży problem z wybraniem stosownego stroju, nie mówiąc już o problemie zapakowania walizki.


Poniższy zestaw idealnie będzie się nadawał na średniej długości podróż, po której czeka nas spotkanie biznesowe. Jesienna aura zmusza nas do ubioru na cebulkę, osobiście ją uwielbiam.
Podobne ubrania w cenach które was nie zabiją znajdziecie 
Płaszcz tutaj 
Spodnie tutaj  
Buty tutaj
Golf tutaj
Zegarek tutaj


Jeżeli jednak planujesz szybki wypad do miasta na jego zwiedzanie, odwiedzenie kilku muzeów i szybka kawę w przelocie ten zestaw będzie dla Ciebie idealny. Czerń nigdy nie wyjdzie z mody i zawsze się sprawdza.


Jeansy tutaj
Kurtka tutaj
Top tutaj
Sztyblety tutaj
Torebka tutaj
Kolczyki tutaj


 Jeżeli czeka was długa podróż za ocena i prawie 24 godzinny lot nie silcie się na wymyślne stylizacje. Człowiek po kilkunasto godzinnej podróży, bez względu na to w jakim szykownym stroju przebywa, nie będzie wyglądał dobrze. Jak o siebie zadbać podczas lotu? O tym w kolejnym poście.

Spodnie tutaj
Koszulka tutaj
Buty Emu (podobne znajdziecie) tutaj
Czapka tutaj
Skarpety tutaj

A wy bez czego nie ruszacie się w długie podróże? Może macie swoje sprawdzone sposoby by przetrwać w klimatyzowanych pomieszczeniach przez kilku godzinne loty? 

Ps. Jeżeli jesteście fanami bucików Emu zapraszam do odwiedzenia sklepu, mają bardzo korzystne ceny.
You May Also Like

0 komentarze

Najpopularniejsze posty