Chrup Kompany. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Pierwszy Post

by - października 18, 2017

HELOŁ !!!Pierwszy post nie wiem co jest większe radość że jednak po raz kolejny podchodzę do tego tematu, jednak zaopatrzona w większą wiedzę bez zbędnego parcia na szkło oraz z dodatkową ilością motywacji i pomysłów oraz przemyśleń. 
Jednak jak to w dzisiejszych czasach bywa, przy natłoku reklam, social mediów, radia, telewizji i ilości dostępnych ofert dotyczących usług i produktów jest tak dużo że pojawia się pytanie 
CO TAK NAPRAWDĘ WYBRAĆ ?!
O zgrozo ile to już razy obiecałam sobie że już nigdy nie kupię mydła, bluzki czy innej super mega funkcyjnej ścierki do naczyń oferującej przez firmę XXX i co ? I oczywiście jak typowa Grażka skuszona promoką w rossmanie podążam śladem poprzedniej porażki :)

Mam głęboką nadzieję że nie będzie to kolejny super wyretuszowany blog a miejsce gdzie będą inspiracją, motywacją a przede wszystkim przestrogą by nie popaść w zakupowe obłędy.
Jestem bardzo ciekawa czy będzie różnił się od pozostałych i obfitował w pasję,spędzaniem wolnego czasu  realizacje marzeń, modę a przede wszystkim moją miłość lotnictwo o tej babskiej strony. 

You May Also Like

0 komentarze

Najpopularniejsze posty